![36 36](http://pereveslo.org/wp-content/gallery/basseyn/thumbs/thumbs_36.jpg)
![vn0_9756 vn0_9756](http://pereveslo.org/wp-content/gallery/phorogallery/thumbs/thumbs_vn0_9756.jpg)
![vn0_9817 vn0_9817](http://pereveslo.org/wp-content/gallery/phorogallery/thumbs/thumbs_vn0_9817.jpg)
![vn0_9873 vn0_9873](http://pereveslo.org/wp-content/gallery/phorogallery/thumbs/thumbs_vn0_9873.jpg)
Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.
В ДНЗ №245 «Перевесло» відбулось свято осені. Цей захід дуже важливий, адже прищеплює дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки та прикмети осені та дарує гарний настрій і відчуття свята у буденний день. Підготовка до святкування в дитячому садочку починається заздалегідь, адже дітям потрібно вивчити вірші до свята про осінь, зробити разом із батьками святкові костюми та композиції з осіннього листя, овочів та фруктів.
Ранок з нагоди свята осені пройшов захопливо, вихователі влаштували справжнє театралізоване видовище, в якому дітки брали безпосередню участь, сумлінно виконуючи відведені їм ролі.
Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для глядачів, адже це свято врожаю.