![vn0_9758 vn0_9758](http://pereveslo.org/wp-content/gallery/phorogallery/thumbs/thumbs_vn0_9758.jpg)
![vn0_9817 vn0_9817](http://pereveslo.org/wp-content/gallery/phorogallery/thumbs/thumbs_vn0_9817.jpg)
![vn0_9862 vn0_9862](http://pereveslo.org/wp-content/gallery/phorogallery/thumbs/thumbs_vn0_9862.jpg)
![vn0_9873 vn0_9873](http://pereveslo.org/wp-content/gallery/phorogallery/thumbs/thumbs_vn0_9873.jpg)
Єдність – це наша потужна зброя. Зараз, як ніколи, маємо стояти пліч-о-пліч і не дати ворогу здолати дух і волю незалежної нації.
Пам’ятайте, що держава – це не тільки територія. І її могутність – це не лише цифри у звітах. Сила країни –– в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей.
Об’єднані вірою, любов’ю і прагненням кращого майбутнього для Батьківщини, ми зможемо подолати багато труднощів, перемогти ворога і нарешті здобути справедливий мир. Головне – тримати голову холодною, а серце – гарячим. Разом ми – сила.
З Днем єднання!